Başkan Saygılı'dan Kırıkkalespor'a tebrik

Başkan Saygılı'dan Kırıkkalespor'a tebrik

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı TFF’nin aldığı kararın ile Şampiyon olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor yönetim,futbolcu ,teknik heyet ve taraftarlarını tebrik etti.

A+ A-

TFF’den yapılan açıklamanın ardından   Kırıkkale Büyük Anadoluspor 3.Lig'e yükseldi. Kararın açıklanmasının ardından açıklama yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı," Futbolcular, Teknik heyet, yönetim ve taraftarlarımıza Şehrimize tattırdıkları heyecandan dolayı tebrik ediyorum.”ifadelerini kullandı. 

 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı TFF’nin aldığı kararın ile Şampiyon olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor yönetim,futbolcu ,teknik heyet ve taraftarlarını tebrik etti. Başkan Saygılı yaptığı açıklamada, “TFF’nin kararıyla BAL ligindeki şampiyonluğu tescil edilen temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un yönetim kurulunu, teknik heyetini, futbolcu ve her kulvarda takımımıza destek veren taraftarımızı tebrik ediyorum. Ekibimize önümüzdeki sezon yer alacağı 3. Ligde başarılar dilerim."diye konuştu.

Yönetim, Teknik Heyet, Futbolcular ve taraftarlar Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.


Bu haber toplam 135 defa okunmuştur