Kırıkkale Üniversitesi’nden öğrencilere mesaj

Kırıkkale Üniversitesi’nden öğrencilere mesaj

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversitelerini tercih eden ve kayıt hakkı kazanan öğrencilere teşekkür etti.

A+ A-

Fikre ve bilgiye ulaşmayı hedef edinen, etik değerleri gözeten ve idealleri olan çağdaş nesiler yetiştirmek üzere kapılarını dünyaya açan Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) öğrencilerini bekliyor

ÖNEMLİ ÇALIŞMALARI BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversitelerini tercih eden ve kayıt hakkı kazanan öğrencilere teşekkür etti. Sosyal medya hesabından öğrencilere seslenen Rektör Aslan mesajında; “Kırıkkale Üniversitesi olarak hedefimiz, yakın geleceğin Büyük Türkiye’sinde söz sahibi olacak genç nesiller yetiştirmektir. Sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin yanı sıra öğrenmenin sadece dersliklerle sınırlı olmadığı eğitim sistemimizde, alanlarınızda pratik gelişiminizi önemsiyoruz. Öğrencilerimizin daha öğrencilik döneminde sektörle birlikte yürüttüğümüz projeler ile mezuniyet sonrası iş olanaklarına daha yakın olmasını sağlıyoruz”

YURT İÇİ VE YURT DIŞI DEĞİŞİM PROGRAMLARI

“Sizlere, içerisinde her türlü aktiviteyi yapabileceğiniz yaşanılabilir bir kampüs imkânı sunuyoruz. Kırıkkale’ye 7, Ankara’ya sadece 70 km uzaklığı, her yere kolay ulaşılabilirliğimiz üniversitemizin en büyük avantajlarından biridir. Nitelikli akademik kadromuz, araştırma laboratuvarlarımız, yurt içi ve yurt dışı değişim programlarımız, sizlere kalite bir üniversite eğitimi fırsatı sunmaktadır.

Kırıkkale Haber, Kırıkkale Haberleri, Kırıkkale Gazeteleri, Kırıkkale Son Dakika, Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale, Kırıkkale Sosyal Medya, Kırıkkale Haber Ajansı, Kırıkkale


Bu haber toplam 163 defa okunmuştur