KIRIKKALESPOR’UN RAKİBİ BELLİ OLDU

KIRIKKALESPOR’UN RAKİBİ BELLİ OLDU

Turkuvaz Medya'nın yayıncısı olduğu Ziraat Türkiye Kupası 1. eleme turunda eşleşmeler belli oldu. Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un Ziraat Türkiye Kupası rakibi ise Kalecik Futbol Kulübü oldu.

A+ A-


Ziraat Türkiye Kupası Müsabakaları Statüsü'nün 3/1/b maddesine istinaden Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu eşleşmeleri TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan kura çekimi ile belirlendi.

Turkuvaz Medya'nın yayıncısı olduğu Ziraat Türkiye Kupası 1. eleme turunda eşleşmeler belli oldu. Maçlar 13,14 ve 15 Eylül'de A Spor'dan naklen yayınlanacak. Ziraat Türkiye Kupası Müsabakaları Statüsü'nün 3/1/b maddesine istinaden Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu eşleşmeleri TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan kura çekimi ile belirlendi.

Orhan Saka Konferans Salonu'ndaki kura çekimi, TFF İcra Kurulu ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Can ve Murat Şahin ile Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın tarafından gerçekleştirildi. ZTK 1. Eleme turu müsabakalarına TFF 3. Lig'den 34 ve profesyonel takımı olmayan 18 ilden 1'er amatör takım olmak üzere toplam 52 takım katılacak. 

İlk tur maçları 13, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde oynanacak. Müsabakalar tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak yapılacak. TFF 3. Lig 2’nci grupta mücadele eden Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un Ziraat Türkiye Kupası rakibi ise Kalecik Futbol Kulübü oldu.


Bu haber toplam 556 defa okunmuştur