Ramazan Can'dan tokat gibi cevap

Ramazan Can'dan tokat gibi cevap

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can’dan, KYK borçlarının faizinin silinmesine sahip çıkan Kılıçdaroğlu’na çağrı

A+ A-


AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can’dan, KYK borçlarının faizinin silinmesine sahip çıkan Kılıçdaroğlu’na çağrı; ‘Öğrenciyi o kadar seviyorsanız Ekrem İmamoğlu’na söyleyin indirimli bilet kararını uygulasın'
AK Parti'nin yaptığı çalışmalara sahip çıkan ana muhalefet partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na AK Partili Ramazan Can'dan tokat gibi cevap geldi. Muhalefetin vaatte bulunacağını ifade eden Can 'İktidara gelip de vaat ettiğini yapamazsa da iktidardan gider. Biz AK Parti olarak iktidardayız. Vaat ettiklerimizi yapıyoruz. Bundan dolayı da aziz milletimiz 20 yıldır bize yetki veriyor. Bu da şunu gösteriyor milletimiz muhalefetin vaat ettiklerini gerçekleştireceğine inanmıyor ki onlara yetki vermiyor' dedi.

İCRAATLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR
Can açıklamasının devamında; 'Aziz milletimizden yetki alamayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'liler, son zamanlarda bizim icraatlarımıza sahip çıkmaya başladılar. Madem biz Kılıçdaroğlu'nun dediğini yapıyoruz; parlamenter sistemi istiyorlar.
Söylesinler geçelim. Eğer biz Kılıçdaroğlu'nun dediği ile amel etseydik; Marmaray'ı, Avrasya'yı, Osman Gazi Köprüsü'nü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü, 18 Mart Çanakkale Köprüsü'nü, İstanbul Havalimanını yapmazdık. Çünkü onlar istemiyordu.' ifadelerini kullandı.

58 GÜNDÜR BEKLİYOR
Can 'KYK'da faizlerin silinmesine çöken CHP liderine diyoruz ki, onu bunu bırakta, İmamoğlu'na söyle 58 gündür belediye meclisinin öğrencilerin lehine aldığı indirim kararını uygulasın. Öğrenciyi düşünüyorsunuz ya! Hadi belediye elinizde söyleyin yapsın. Neden indirimli bilet kararını bekletiyor. Bu mu sizin öğrenci sevginiz? İktidarın yaptığı işe sahip çıkacağınıza kendiniz bir iş yapın. Korkmayın biz sizin gibi 'biz söyledikten yaptılar' demeyeceğiz. Yeter ki kararı uygulasınlar' şeklinde çağrıda bulundu.


Bu haber toplam 207 defa okunmuştur