HEPİMİZİN GAYESİ MİLLET VE DEVLET

HEPİMİZİN GAYESİ MİLLET VE DEVLET

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI YÖNETİMİ, MHP İL BAŞKANLIĞI YÖNETİMİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

A+ A-Belirli bir süredir AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı içerisinde yer alan Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı heyetini ağırladı.


Belirli bir süredir AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı içerisinde yer alan Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı heyetini ağırladı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette, Cumhur İttifakının güçlü bir yapıya sahip olduğu belirtildi.

AK Parti Milletvekili Ramazan Can, İl Başkanı Mustafa Kaplan, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette İl Başkanı Erdal Baloğlu, merkez ilçe başkanı Av. Murat Abalı ve parti yönetimi de bulundu. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette, Cumhur İttifakının güçlü bir yapıya sahip olduğu ifade edildi. İl Başkanı Baloğlu, “Cumhur ittifakı her zaman güçlü yapısını muhafaza etmeye devam etmektedir. Cumhur İttifakı için gereken mücadeleyi her şartlarda sergileyeceğiz” dedi.
Cumhur İttifakının yaşatılması amacıyla sahada önemli çalışmaların yürütüldüğüne değinen Milletvekili Can, “Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin menfaatleri doğrultusunda çalışma gerçekleştiriyoruz. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve milletimizin yanında olduğunu her şartlarda göstermektedir. Bu durumdan dolayı son derece onur ve gurur duyuyoruz. Hepimizin tek gayesi milletimiz ve devletimizdir” dedi.


Bu haber toplam 161 defa okunmuştur