AK Parti Gençlik Kolları kongreleri tamamladı

AK Parti Gençlik Kolları kongreleri tamamladı

AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Teşkilatı, ilçe gençlik kolları kongrelerini tamamladı. Cumartesi günü başlayan kongreler Pazar günü tamamlandı.

A+ A-

AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Teşkilatı tarafından, Kırıkkale ve ilçelerinde düzenlenen kongrelere, AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, ilçe belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, meclis üyeleri, teşkilat mensupları ve gençlerin katıldı. AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can ise cenaze nedeniyle katılım sağlayamadı. 


 Kongrelere ilişkin açıklama yapan Gençlik Kolları İl Başkanı Halil Özaslan; “Bismillah diyerek gençlik kolları kongrelerimize çok güçlü ve heyecanlı bir şekilde, Keskin ilçemizden başladık. Her ilçemizde ayrı bir coşku ayrı bir ilgi vardı. Göreve geldiğimiz gün demiştik ki, tek bir gayemiz var o da gönüllere girebilmek. Elhamdülillah, bugün görüyoruz ki doğru bir adım atmışız. Bizleri kongreler süresince biran olsun yalnız bırakmayan İl Başkanım Nuh Dağdelen’ e, cenaze nedeniyle katılamayan ama sürekli arayarak yanımızda olan milletvekilime, teşkilatımızın her kademesine ve bu davanın yılmaz bekçileri olan genç kardeşlerimize ve kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
 


Bu haber toplam 103 defa okunmuştur