Can Mehmet Ali’nin İsteğini Yerine Getirdi

Can Mehmet Ali’nin İsteğini Yerine Getirdi

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Can çalışmalar kapsamında Karakeçili ilçesine bağlı Akkoşan köyünde Galatasaraylı Mehmet Ali isteğini geri çevirmedi.

A+ A-


AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Can çalışmalar kapsamında Karakeçili ilçesine bağlı Akkoşan köyünde Galatasaraylı Mehmet Ali isteğini geri çevirmedi.AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, vatandaşlarla bir araya gelmeye devem ediyor Kırıkkale merkezin yanı sıra ilçe ve köylerdede vatandaşlarla bir araya gelen Can, Galatasaraylı Mehmet Ali arasında geçen gülümseten "futbol sahası" diyaloğu, sosyal medya gündem oldu. Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Karakeçili  Akkoşan köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talepleri alan Can Galatasaraylı Mehmet Ali köyüne futbol sahasının yapılması talebinde bulundu. Milletvekili Can  çocuğun isteğini kırmayıp futbol sahasının yapılmasını istendiği alana giderek incelemelerde bulundu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerini arayan   Can Mehmet Ali’nin futbol sahası, top ve forma talebini söyledi. Alanda yapılan incelemeler sırasında küçük çocuk ile milletvekili arasında geçen gülümseten diyalog, sosyal medya platformlarında gündem oldu. 
Ziyaret ve incelemelerin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Milletvekili Ramazan Can, "Karakeçili ilçemizin Akkoşan köyünde cimbomlu olan Mehmet Ali kardeşimiz 'ben burada futbol sahası istiyorum. Bize top alın, forma alın vekilim' dedi. Biz de bunun üzerine Mehmet Ali ile beraber futbol oynadıkları yere gittik. Orda il müdürümüzü aradık. Mehmet Ali kardeşimizin isteğini görüştük. İl müdürümüz inşallah buradaki kardeşlerimize hem top hem forma verecek, hem de minyatür futbol sahası yapacak" ifadesini kullandı.

Ziyaretler sırasında milletvekili Can'a, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ile İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ve partililer eşlik etti.


Bu haber toplam 168 defa okunmuştur