Kırıkkale Belediyesinden,  Yaralı köpeğe yardım

Kırıkkale Belediyesinden, Yaralı köpeğe yardım

Kırıkkale Belediyesi Hayvan Barınağında tedavi altına alındı. Yaraları tedavi edilen köpek bakımı tamamlandıktan sonra tekrar doğaya bırakılacak.

A+ A-

Kırıkkale’de yaralanan ve vatandaşlar tarafından sosyal medya sitelerinde gündeme getirilen yaralı köpek Kırıkkale Belediyesi Hayvan Barınağında tedavi altına alındı. Yaraları tedavi edilen köpek bakımı tamamlandıktan sonra tekrar doğaya bırakılacak.
 
DUYARLILIĞA SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR

Yaralanan ve duyarlı vatandaşlar tarafından sosyal medya sitelerinde gündeme getirilen köpek Kırıkkale Belediyesi ekipleri tarafından Hayvan Barınağında bakım altına alındı. Kırıkkale Doğa Koruma  ve Milli Parklar Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Hayvan Barınağına ulaştırılan yaralı köpek Hayvan Barınağında görevli veteriner hekimler tarafından tedavi altına alınana yaralı köpek bakımı tamamlandıktan sonra tekrar doğaya bırakılacak. Yaralı köpeğin durumu hakkında sosyal medya sitelerinden paylaşımda bulunarak durum hakkında bilgi veren duyarlı vatandaşlar köpeğin tedavisinin ardından yine sosyal medya hesaplarından Kırıkkale Belediyesine ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür etti.


Bu haber toplam 271 defa okunmuştur