Fuat Oktay, Kırıkkale’ye geliyor

Fuat Oktay, Kırıkkale’ye geliyor

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kırıkkale’ye geliyor

A+ A-

Akademik eğitim ve öğretim alanında başarılı çalışmalara imza atan Kırıkkale Üniversitesi, 2021-2022 dönemini 27 Haziran-1Temmuz tarihleri arasında tamamlayacak. Dönemin kapanış törenine ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılım sağlayacak.
 
29 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ  
Kurulduğu günden itibaren akademik eğitim ve öğretim alanında önemli çalışmalara imza atan Kırıkkale Üniversitesi, 2021-2022 sezonunun sonuna geldi. Son final sınavına giren öğrencilerin eğitimleri tamamlaması ve eğitimlerini tamamlayan öğrencilerin mezun olmasıyla birlikte bu yılki sezon tamamlanmış olacak. Sezonun kapanış töreni için 29 Haziran Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kırıkkale Üniversitesi’ne gelecek.

FİNAL SINAVLARI TAMAMLANACAK 
Üniversiteli gençlerle bir araya gelecek olan Oktay, aynı zamanda üniversitenin yaptığı çalışmalar hakkında Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan’dan bilgi alacak. Öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Rektör Aslan, “Yapılacak olan son final sınavlarıyla birlikte üniversitemizden mezun olan gençlerimiz diplomalarını alacak yeni bir hayata adım atacaklar” dedi.


Bu haber toplam 108 defa okunmuştur