Erkan Kandemir’den Kırıkkale Ziyareti

Erkan Kandemir’den Kırıkkale Ziyareti

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Kırıkkale'yi Ziyaret etti

A+ A-


AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, İç Anadolu Bölge Sorumlusu Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Köse ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı, 3 Kademe İl Yönetimi ve İlçe Başkanları Toplantısı için Kırıkkale’deler.

TOPLANTIMIZIN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM
Kırıkkale’de gerçekleştirilen 3 Kademe İl Yönetimi ve İlçe Başkanları Toplantısı’nın ardından iftar için Bağlarbaşı Mahallesi Başkanı Mustafa İşler'in evine konuk oldular. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yaptığı açıklamada: “3 Kademe İl Yönetimi ve İlçe Başkanları Toplantısı nedeniyle şehrimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Sayın Erkan Kandemir ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımız Mustafa Köse ve Muhammed Avcı'yı AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığımızda misafir ettik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum...” dedi.

İFTAR SOFRASINA MİSAFİR OLDUK
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan’ın yaptığı açıklamada: “Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir, İç Anadolu Bölgesinden Sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcımız Sn. Mustafa Köse ve Karadeniz Bölgesinden Sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcımız Sn. Muhammed Avcı ile 3 kademe İl Başkanları Toplantısı vesilesiyle İl Başkanlığımızda bir araya geldik. Belediye Başkanlarımız ve 3 Kademe İlçe Başkanlarımız ile teşkilat ve saha çalışmalarımızı değerlendirdik. Mahalle Başkanımız Mustafa İşler'in iftar sofrasına misafir olduk. Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza şehrimize ve teşkilatımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

TEŞKİLATLARIMIZIN GÖZBEBEĞİ, SAHADAKİ GÖRÜNEN YÜZÜDÜR
AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir gün ile ilgili yaptığı açıklamada: “3 Kademe İl Yönetimimiz ve İlçe Başkanlarımızla bir aradayız. Mahalle başkanlarımız; AK Parti teşkilatlarımızın gözbebeği, sahadaki görünen yüzüdür. Bağlarbaşı Mahalle Başkanımız Mustafa İşler’in iftar sofrasına misafir olduk. Ramazan ayının muhabbetimizin ziyadeleşmesine vesile olması duasıyla…” Karadeniz Bölge Sorumlusu Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı: Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’le birlikte Kırıkkale’de üç kademe yönetim kurulu ve ilçe başkanları toplantısı gerçekleştirdik. İftarda Bağlarbaşı mahalle başkanımızın evine konuk olduk.” dedi.


Bu haber toplam 733 defa okunmuştur