Başkan Saygılı, Zabıta personelinin günü kutladı

Başkan Saygılı, Zabıta personelinin günü kutladı

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 197. yıldönümü dolayısıyla, Zabıta Müdürlüğü personeli, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı ziyaret etti.

A+ A-

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 197. yıldönümü dolayısıyla, Zabıta Müdürlüğü personeli, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı ziyaret etti.Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 197. Yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı makamında ziyaret ederek çiçek taktim etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Saygılı, "Zabıta Haftası münasebetiyle belediyemiz Zabıta Müdürlüğü personelimizle bir araya geldik. Şehrimizde gece gündüz demeden huzur ve güvenlik için görev yapan tüm zabıta personellerimizin Zabıta Haftası'nı tebrik ederim" dedi.

 


Zabıta Teşkilatı'nın önemine dikkat çeken Başkan Saygılı, “197 yıllık Zabıta Teşkilatı, Türkiye'de birikimi, geçmişi, mazisi olan bir kurum. Belediyemizin de en önemli kurumlarından bir tanesi. Bugüne kadar emeklerinizden, çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı sorumlulukla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Haftanızı kutluyorum " dedi.

 

Ziyarette Merkez Üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesinde 6 Şubat gecesi yaşanan deprem sonrası bölgede arama, kurtarma ve yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşması konularında faaliyette bulunan Zabıta Müdürü Koray Arslan ve Zabıta Personeli İbrahim Kahraman’a belediye başkanı Mehmet Saygılı tarafından taktir belgeleri verildi. Personel daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ı da makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.  Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’da, personelin Zabıta Haftası'nı kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.


Bu haber toplam 570 defa okunmuştur