Kırıkkale Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Kırıkkale Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yanında

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatı ile Sosyal Konsey ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulunuldu.

A+ A-

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatı ile sosyal konsey ekiplerimiz ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulundu. 

Kırıkkale Belediyesine  bağlı Sosyal Konsey, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle risk grubunda olan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi aileye salgının başladığı tarihten bugüne  bine yakın yardım kolisi dağıtımı gerçekleştiren Kırıkkale  Belediyesi geçtiğimiz günde  yardım paketleri ulaştırıldı. 


Cumhurbaşkanı   Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyası içerisinde vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yardım paketlerini daha geniş bir yelpazeye yaydıklarını belirten Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı “İhtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyoruz. Belediyemiz imkanları ile hazırlanan erzak paketleri ve yine Kırıkkaleli hayırsever insanlarımızın katkı ve destekleri ile oluşturulan yardım paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz” diye konuştu. 

Koronavirüs salgının başladığı günden bugüne bine yakın aileye erzak paketi ulaştırdıklarını belirten Belediye Başkanı Saygılı “Böylelikle salgın tehlikesinin başladığı günden bugüne ailelerin  ihtiyacını karşılamış olduk. Bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde dayanışmayla atlatacağımıza inancım tamdır. Ayrıca Vefa Destek Ekiplerimiz sahada telefon ile kendilerine gelen ihtiyaçları yerine getirmeye devam ediyor. Uygulamamız salgın tehlikesi geçinceye kadar devam edecek. Büyük özveri ile çalışan çalışma arkadaşlarıma, tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşan ekiplerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.


Bu haber toplam 1039 defa okunmuştur