Hemşehrimiz Evinde ölü bulundu

Hemşehrimiz Evinde ölü bulundu

Keskinli Ankara 29’uncu ağır ceza mahkemesi başkanı Şükrü Çağlar (46) evinde ölü bulundu

A+ A-Keskinli Ankara 29’uncu ağır ceza mahkemesi başkanı Şükrü Çağlar (46) evinde ölü bulundu

Edinilen bilgiye göre, Kırıkkale’nin Keskin ilçesine bağlı Armutlu köyü nüfusuna kayıtlı Ankara 29’uncu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar’ın, bugün adliyeye gelmemesi üzerine mesai arkadaşları kendisine telefonla ulaşmaya çalıştı.
Çağlar’ın telefonlara yanıt vermemesi üzerine polise haber verildi. Çağlar, polis ekipleri tarafından evinde ölü bulundu. Çağlar’ın ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı öğrenildi.Açıklamada, otopsi işlemlerinin tamamlandığı ve şüpheli bir durum olmadığı belirtildi.


Açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Ankara 29. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şükrü Çağlar’ın, 17.06.2022 günü saat 16.15 sıralarında ikametinde, yakınları tarafından hareketsiz bir şekilde yatarken görülmesi üzerine durum Yıldızevler Şehit Adnan Kılıçoğlu Polis Merkez Amirliğine ihbar edilmiştir. Olayın Cumhuriyet Başsavcılığımıza iletilmesi akabinde görevlendirilen Cumhuriyet başsavcıvekili ve Cumhuriyet savcısı tarafından merhumun ikametinde incelemeler yapılmış, akabinde adli tıp kurumunda otopsi işlemleri tamamlanmıştır. Yapılan incelemeler ve otopsi işlemi sonucunda ilk belirlemelere göre ölümün harici bir nedenden kaynaklanmadığı, şüpheli bir durumun olmadığı anlaşılmıştır. Soruşturma Başsavcılığımız tarafından titizlikle ve tüm yönleriyle yürütülmektedir” ifadelerine yer verildi.”


Bu haber toplam 126 defa okunmuştur